zenon michalak

int

Kandydaci do Sejmu, okręg numer 2

Kandydaci do Sejmu, okręg numer 2

Powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki

Michalak idzie do Samoobrony

Płocka posłanka SLD Aldona Michalak ogłosiła w sobotę decyzję o opuszczeniu Sojuszu oraz klubu parlamentarnego i przejściu do Samoobrony

Nowa tablica i medale w 100-lecie urodzin Sendlerowej

- Irena Sendlerowa to wielka postać, niezwykle bohaterska - mówiła Maria Kaczyńska, odbierając medal "Dla ludzi czyniących dobro" przyznany jej przez dzieci i nauczycieli ze szkół noszących imię bohaterskiej "siostry Jolanty"

To oni zginęli w katastrofie samolotu do Smoleńska

To oni zginęli w katastrofie samolotu do Smoleńska

MELAK STANISŁAW MIKKE BRONISŁAWA ORAWIEC-LOFFLER KATARZYNA PISKORSKA ANDRZEJ SARJUSZ-SKĄPSKI WOJCIECH SEWERYN LESZEK SOLSKI TERESA WALEWSKA-PRZYJAŁKOWSKA GABRIELA ZYCH EWA BĄKOWSKA ANNA MARIA BOROWSKA BARTOSZ BOROWSKI EDWARD DUCHNOWSKI ZENONA MAMONTOWICZ-ŁOJEK Osoby towarzyszące: JOANNA AGACKA-INDECKA

Kandydaci do Sejmu, okręg numer 36

nr. 2. Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza1. Iwona Michniewicz, wykładowca akademicki2. Justyna Beata Górecka, specjalista psychoterapii uzależnień3. Justyna Anna Michalak, dziennikarz4. Halina Cichocka-Nowak, technik rolnik5. Anna Maria Czupryńska, księgowy6. Anna Maria Wesołowska, technik

Kandydaci do Sejmu, okręg numer 11

LepperaLista nr. 9. Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-MikkeLista nr. 1. Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość1. Grzegorz Zenon Schreiber, filolog2. Marek Matuszewski, przedsiębiorca3. Marcin Mastalerek, samorządowiec4. Krystyna Stanisława Grabicka, prawnik5. Beata Anna Mateusiak-Pielucha

Kandydaci do Sejmu, okręg numer 5

Nawrocki, przedsiębiorca25. Jerzy Sławomir Michalak, pracownik administracji26. Anna Agnieszka Sokołucha, pracownik administracjiLista nr. 5. Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe1. Ewa Sławomira Kierzkowska, poseł na Sejm RP2. Zbigniew Sosnowski, mgr historii3. Andrzej Kłopotek, technik komunikacji4

Kandydaci do Sejmu z okręgu bydgoskiego

drogowego, Sępólno Krajeńskie, bezpartyjny. 8. Iwona Maria Kozłowska, pedagog, Zabartowo. 9. Aleksandra Bogumiła Nowakowska, pedagog, Żnin, bezpartyjna. 10. Zenon Grzegorek, pedagog, Nakło n. Notecią, bezpartyjny. 11. Józef Jerzy Gawrych, inżynier rolnik, Drzycim, bezpartyjny. 12. Artur Jan Michalak

Kandydaci do Rady Powiatu Płockiego Ziemskiego

Wyborców Nasz Powiat 1. Leon Dąbkowski, 54, Staroźreby 2. Milena Krakowska, 22, Białkowo 3. Ryszard Jarzyna, 47, Radzanowo OKRĘG NR 4 (BULKOWO, BODZANÓW - 3 MANDATY) Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 1. Andrzej Kuliński, 58, Bodzanów 2. Krzysztof Michalak, 38, Bulkowo 3. Jerzy Downarowicz, 42

Lista kandydatów do parlamentu w woj. zachodniopomorskim

. Piotr Jan Musiał, ekonomista, Jabłonna 2. Marzenna Janina Jagiełło, technik analityk medyczny, Kołobrzeg 3. Danuta Jabłońska, krawcowa, Warnowo 4. Sylwia Chałubiec, handlowiec, Ładzin 5. Zenon Sulerzycki, przedsiębiorca, Grudziądz 6. Ireneusz Stanisław Piecha, mechanik, Bieruń 7. Janusz Mariusz Stelmach

Bunt członków SKOK

kierownictwu Kasy Krajowej o działanie na szkodę SKOK-ów i wyprowadzanie z nich pieniędzy - mówi Zenon B., jeden z liderów buntu (prosi o anonimowość). Stowarzyszenie chce też zaskarżyć w Trybunale Konstytucyjnym ustawę, która nakazuje SKOK-om przynależność do Kasy Krajowej. Mariusz Wielebski z biura

Kandydaci do sejmiku województwa lubelskiego

, Małgorzata Matys, Kamil Szczęch. Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Krajowej Partii Emerytów i Rencistów: Tadeusz Hawrylinka, Magdalena Kalinowska, Witold Michalak, Andrzej Rumiński, Bogusław Grochecki, Iwona Iłowiecka, Jerzy Kargol, Robert Słomka. Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość: Andrzej

Kandydaci do sejmiku w okręgu płocko-ciechanowskim

Robert, lat 21, Warszawa 8. Pilaszek Marta, lat 22, Nasielsk 9. Wróblewska Elżbieta, lat 52, Warszawa Komitet Wyborczy "WOSK" Lista nr 12 1. Michalak Jerzy Bogdan, lat 43, Gostynin 2. Osiński Władysław, lat 49, Płock 3. Kołodziejski Marek Piotr, lat 39, Mława 4. Tokarski Marek, lat 33

Kandydaci do Rady Miejskiej Gliwic

, Brachaczek Krzysztof Wacław, Stefanek Marian, Dyrka Grzegorz, Mazurek Franciszek Piotr, Sałatyńska Joanna Maria, Włodarczak Iwona, Sadowski Zenon Lista nr 18 Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządna Polska" Hawryluk Dawid Sylwester, Rotter Andrzej Bronisław, Bieńkowska Zofia, Sułkowska Wanda Krystyna

Poselska Lista Płac

) - 780 000 zł Potępa Maria (SLD) - 780 000 zł Piskorski Paweł (PO) - 775 000 zł Śleziak Czesław (SLD) - 775 000 zł Tyma Zenon (Polska Racja Stanu) - 775 000 zł Gajecka-Bożek Maria (SLD) - 770 000 zł Talaga Halina (SLD) - 765 000 zł Chodynicki Ryszard (Partia Ludowo