www.tvn24.pl

Natalia Partyka nie dostała stypendium od miasta Gdańsk. "Medale paraolimpiady to zbyt mało"

Pochodząca z Gdańska tenisistka stołowa Natalia Partyka, trzykrotna mistrzyni paraolimpiady, nie znalazła się w gronie osób, które w 2013 r. otrzymają stypendium z miejskiej kasy.

Brukowiec ma przeprosić syna premiera

Sąd uznał, że "Fakt" obraził Michała Tuska, sugerując w internetowym wydaniu, że grozi mu 10 lat odsiadki

Wybory prezydenckie 2015. Andrzej Duda wygrywa pierwszą turę wyborów z wynikiem 34,8 procent. Bronisław Komorowski zdobywa 32,2 proc., Paweł Kukiz 20,3 proc.

Wybory prezydenckie 2015. Andrzej Duda wygrywa pierwszą turę wyborów z wynikiem 34,8 procent. Bronisław Komorowski zdobywa 32,2 proc., Paweł Kukiz 20,3 proc.

Wydawca "Faktu" ma przeprosić Michała Tuska

Wydawca "Faktu" ma przeprosić Michała Tuska

Sąd Okręgowy w Warszawie po błyskawicznym - jak na obecne standardy - procesie uznał, że Michał Tusk w internetowym wydaniu ''Faktu'' został obrażony i za naruszenie jego dóbr osobistych wydawca tabloidu będzie przeprosić na stronie internetowej ''Faktu", w samej gazecie i na www.tvn24.pl

Telewizja sztuka i sąd.

Telewizja sztuka i sąd.

przypadku manipulacji w celu wywołania skandalu i zwiększenia oglądalności" . W informacji o wyroku na portalu www.tvn24.pl stacja delikatnie pomija akurat ten fragment uzasadnienia wyroku, cytuje wypowiedź sędzi w innym miejscu, o tym że "media w istotny sposób przyczyniły się do zaistnienia

Opowieść o tym, jak umysł wybiera drogę na skróty

Opowieść o tym, jak umysł wybiera drogę na skróty

przez TVN w 15. sekundzie po starcie z Okęcia (www.tvn24.pl)? Odpowiedź: To kontrolka urządzenia, które w krytycznym momencie zablokowało układ sterowania. Inżynier Ryszard Drozdowicz z Politechniki Szczecińskiej na stronie internetowej "Naszego Dziennika" tłumaczy: - Blokadę można zamontować

Kultura w sieci. Nasz program antytelewizyjny

YouTube, MySpace, na stronach dzienników, magazynów, w wyszukiwarkach oraz na: www.wideo.gazeta.pl www.tvn24.pl www.itvp.pl www.pinotv.pl www.mtvu.com www.wptv.wp.pl

www.tvn24.pl

www.tvn24.pl

Stacja telewizyjna TVN rozpoczęła nadawanie 3 października 1997 roku o godzinie 19 stając się tym samym pierwszą komercyjną stacją telewizyjną w Polsce. Systematycznie budowana oglądalność przyniosła oczekiwane skutki - obecnie TVN jest jedną z najchętniej oglądanych stacji komercyjnych. Zainteresowanie ogromnej liczby widzów, twórcy TVN zdobyli przede wszystkim ze względu na emitowanie programów produkcji własnej oraz licencjonowanych.

TVN24 - pierwszy kanał tematyczny Grupy TVN, był także pierwszą polską stacją informacyjną, która nadawała przez całą dobę. Istniejący od 9 sierpnia 2001 roku kanał, początkowo miał trudności z dotarciem do większej liczby odbiorców, jednak po wydarzeniach z 11 września 2001 roku jego losy zdecydowanie się odwróciły. Nadawana przez TVN relacja na żywo z tego co działo się w Stanach Zjednoczonych sprawiła, że zainteresowanie stacją TVN24 znacząco się zwiększyło.

Portal informacyjny www.tvn24.pl został uruchomiony 19 marca 2007 roku. Internauci znajdą tam szczegółowe informacje dotyczący najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata, ale także relacje z nich oraz krótkie filmiki wideo. Oprócz materiałów tworzonych przez dziennikarzy, swoje filmy czy zdjęcia mogą przesyłać również sami internauci, którzy byli świadkami ciekawych zdarzeń.