skierowania nfz.gov.pl

Skierowania nfz.gov.pl

Skierowania nfz.gov.pl

Sanatorium to marzenie wielu osób. O skierowanie na darmowy pobyt w miejscu o walorach uzdrowiskowych oczekuje ogromna liczba pacjentów, którym rehabilitacja i odpoczynek mogłyby pomóc w poprawie stanu zdrowia oraz uzyskaniu lepszego samopoczucia.

Ile czekać na sanatorium? To pytanie zadaje sobie ogromna ilość osób, którym udało się uzyskać skierowanie. Niekiedy oczekiwanie staje się monotonne, a w dodatku nie można zaplanować sobie prywatnych wyjazdów czy spotkań z rodziną, bo wolne miejsce w sanatorium może zmobilizować nas do spakowania walizki. Okazuje się jednak, że można przewidzieć, kiedy dostaniemy pokój w ośrodku uzdrowiskowym.

Skierowania na nfz.gov.pl. Na tej stronie internetowej można sprawdzić, którą pozycję zajmujemy w kolejce osób oczekujących na wyjazd do sanatorium. Można również sprawdzić, w którym miejscu będzie odbywało się leczenie oraz na jaki okres jest przewidziane. Aby uzyskać pożądane przez nas informacje, należy wpisać w wyszukiwarkę numer swojego skierowania do sanatorium. Dowiemy się m.in. kiedy wpłynęło ono do oddziału NFZ i jaki rodzaj leczenia zalecił specjalista.