onet pl. polski portal internetowy

sprawdź też:

polska

Tomasz Grynkiewicz, Vadim Makarenko, Przemysław Poznański

Służby na razie nie będą swobodnie buszować w internecie

Służby na razie nie będą swobodnie buszować w internecie

Czy policja będzie śledziła internautów 24 godziny na dobę, bez kontroli? Prawnicy i firmy internetowe nie zostawiły na tym pomyśle suchej nitki. - Pomysł był, ale upadł - mówią rozmówcy "Gazety"

Koniec "polskiego Twittera". Dziś ostatni dzień istnienia serwisu Blip

Miał być alternatywą dla Twittera, był ważnym miejscem dla wielu ważnych postaci polskiego internetu, no i kochali go jego użytkownicy. Czym był Blip, do czego służył i czemu został uśmiercony?

Czy rząd wygra z hazardem w sieci

Będą blokady dla stron z hazardem, pornografią i faszyzmem. Rząd przyjął projekt ustawy cenzurującej internet. Trafi do Sejmu, jeśli zgodzi się na to Komisja Europejska.

Roman Kluska to twórca portalu Onet.pl i jeden z najbogatszych Polaków. Obecnie poświęca się produkcji owczych serów

Roman Kluska to twórca portalu Onet.pl i jeden z najbogatszych Polaków. Obecnie poświęca się produkcji owczych serów

Polski internet się dorabia

rynku turystycznych rezerwacji internetowych podniosła wczoraj szacunki przychodów za ub. rok z 24,5 mln zł na 28,5 mln zł (zysk netto szacuje na 1,7 mln zł). To tylko przykłady. Dodajmy jeszcze, że największy polski portal Onet.pl, jak wynika z raportu jego właściciela TVN, osiągnął w zeszłym roku

Moderator, czyli walczący z trollami

. Trudniej posadzić ich razem, żeby zaczęli ze sobą rozmawiać przestrzegając reguł. Co bawi moderatorów? Komentarze. Agnieszka Leśniewska, kiedyś kierownik serwisów interaktywnych w Onet.pl, teraz PR manager we FremantleMedia Polska wspomina, że w moderatorni co kilkanaście minut wybuchał głośny śmiech. Albo

Onet.pl

Onet.pl

Onet.pl to polski portal internetowy o różnorodnej treści. Można tam znaleźć m.in. wiadomości krajowe, zagraniczne, gospodarcze, sportowe, plotki ze świata gwiazd, horoskop, kursy walut, aktualną prognozę pogody czy też program telewizyjny. Ponadto portal daje możliwość założenia własnego konta poczty elektronicznej czy znalezienia partnera w serwisie randkowym Sympatia.pl.

Portal internetowy Onet.pl został uruchomiony 2 czerwca 1996 roku. Na początku nosił nazwę OptimusNet i był raczej katalogiem stron internetowych. Rok później zmienił nazwę na Onet i zaczął nabierać cech portalu informacyjnego. Po wielu zmianach właścicieli od 2012 roku głównym udziałowcem portalu Onet.pl jest koncern medialny Ringier Axel Springer Polska, który posiada 75% udziałów. Pozostałem 25% należy do Grupy TVN.

Onet.pl posiada także wersję strony przeznaczoną dla Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich. Znajduje się ona pod adresem Onet.eu. Znajdują się na niej najważniejsze informacje z Wielkiej Brytanii, a także tłumacz i artykuły z brytyjskich mediów. Redakcja portalu mieści się w Londynie.

Zobacz też: