oirp warszawa

PAP

Warszawscy radcy prawni w Izraelu m.in. o reprywatyzacji

Warszawscy radcy prawni w Izraelu m.in. o reprywatyzacji

O współpracy prawników, m.in. w kwestii reprywatyzacji, rozmawiała w Izraelu delegacja warszawskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych, która spotkała się ze swymi odpowiednikami w Tel Awiwie - poinformowali we wtorek radcowie prawni.

Ukraińcy żyjący w Polsce korzystają z pomocy pro bono radców prawnych

Ukraińcy żyjący w Polsce zgłaszają się do stołecznych radców prawnych, którzy od dwóch miesięcy prowadzą dla nich akcję nieodpłatnej pomocy prawnej. Zyskała ona niedawno honorowy patronat prezydenta Bronisława Komorowskiego - poinformowano w poniedziałek PAP.

Za trudne egzaminy na aplikacje radcowskie

Szok po egzaminie na aplikację w izbach radcowskich. Zaliczyło go niewiele ponad 10 proc. zdających.

Jerzy Dobek

Jerzy Dobek (ur. 25 stycznia 1936 w LipianceWykaz 2000 osób sprawujących władzę w Rzeczypospolitej Polskiej, PressPublica, Warszawa 1994) – polski radca prawny, wojewoda ostrołęcki (1994–1997). ŻyciorysZ wykształcenia jest prawnikiem. Wykonywał zawód radcy prawnego. W czasach PRL

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.