nekrologi.wyborcza.pl

Jak nadać nekrolog?

Jak poinformować rodzinę i znajomych o śmierci bliskiej nam osoby za pośrednictwem Nekrologi.Wyborcza.pl?

Jak nadać nekrolog?

Jak poinformować rodzinę i znajomych o śmierci bliskiej nam osoby za pośrednictwem Nekrologi.Wyborcza.pl?

Nie tylko testament

Facebooka odpowiednią zakładkę, wypełnić formularz i poczekać 14 dni, aż zniknie z serwisu. Nekrologi, wspomnienia, informatory pogrzebowe znajdziesz na: nekrologi.wyborcza.pl

Zasiłek pogrzebowy po zmianach

Zasiłek pogrzebowy po zmianach

przeciętną miarę. Nekrologi, wspomnienia, informatory pogrzebowe znajdziesz na: http://nekrologi.wyborcza.pl

Dora Malko

Biblioteki Narodowej. Została pochowana 15 listopada 2010 na Cmentarzu Wojskowym na PowązkachNekrolog Dory Malko w serwisie nekrologi.wyborcza.plNekrolog Doroty Malko w serwisie nekrologi.wyborcza.pl (kwatera C4, rząd 1, grób 2). Jej mężem był Samuel Malko (1905–1988), generał brygady LWP.

Jadwiga Gawrońska

w serwisie nekrologi.wyborcza.pl, wieloletnia działaczka oddziału warszawskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w PolsceNekrolog Jadwigi Gawrońskiej w serwisie nekrologi.wyborcza.pl.Pochowana 11 maja na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Odznaczenia 2003: Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski

Józef Kożuch (działacz społeczności żydowskiej)

wiceprzewodniczący Zarządu i członek Rady ZGWŻ; od 20 marca 2009 do śmierci członek Zarządu Fundacji Dzielnica Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań.Pochowany 21 listopada na nowym cmentarzu żydowskim przy ulicy Lotniczej we WrocławiuNekrolog Józefa Kożucha w serwisie nekrologi.wyborcza.pl..

Zbigniew Lippe

na Powązkach w Warszawie. Źródła Nekrolog zamieszczony na str. Nekrologi.Wyborcza.pl, emitowany 02.07.2012 (stan na 18.04.2013)

Czesław Cierniewski

im. Tomasza Jakuba Michalskiego, członek wielu rad naukowych w instytutach naukowo-badawczych.Członek Łódzkiego Towarzystwa Naukowegohttp://nekrologi.wyborcza.pl/0,11,,241312,Czes%C5%82aw-Cierniewski-kondolencje.html.

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.