kurier poranny białystok

jk

Wykopmy rasizm z Białegostoku!

Wykopmy rasizm z Białegostoku!

Po tej kampanii Białystok nie będzie już tym samym miastem: fala ignorowanych przez lata aktów rasizmu i ksenofobii trafiła na opór.

Podszywał się pod marszałka? Zarzuty dla posła Piontkowskiego

Zdaniem śledczych Dariusz Piontkowski, obecny parlamentarzysta PiS, a pięć lat temu marszałek województwa podlaskiego, miał podpisywać dokumenty jako marszałek już po swoim odwołaniu. Prokuratura zarzuca mu przywłaszczenie funkcji publicznej. Grozi za to do roku więzienia. Piontkowski odrzuca zarzuty, całą sprawę traktuje jako zemstę swojego następcy z Platformy Obywatelskiej. Już zrzekł się immunitetu.

Etap podlaski

WSAP, JM Rektor WSFiB, Wyższa Szkoła Ekonomii, Uniwersytet w Białymstoku, prezydent Miasta Białystok Patroni medialni: TVP Białystok, Kurier Poranny, Radio Akadera, portal internetowy BialystokOnline, portal internetowy mynight.pl Sponsorzy: Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Ekonomii

Jak nie rasiści, to adwokat. Oczy ONZ zwrócone na Białystok

Jak nie rasiści, to adwokat. Oczy ONZ zwrócone na Białystok

Skalimowski jest dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku. 8 czerwca na łamach "Kuriera Porannego" ukazał się wywiad z nim pt. "Bo tak naprawdę nie wiem, czy gorsza jest przynależność do skinheadów, czy do Platformy Obywatelskiej". Można w nim przeczytać m.in.: "

Lustracyjny przegląd prasy

kolejnej. Będą się musieli jej poddać także radcy prawni, których do tej pory ona nie dotyczyła. Zobaczymy, co z tego wyniknie - mówi Antoni Piceluk, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku."Kurier Poranny", Białystok, 14 marcaMaciej Łętowski: Nie taka straszna, jak ją malująKiedy

Kurier Poranny Białystok

Kurier Poranny Białystok

Lokalne informacje w sieci. W wirtualnej przestrzeni można natrafić na wiele stron, które są poświęcone aktualnym informacjom dotyczącym wybranego regionu Polski. Lokalne serwisy cieszą się sporą popularnością wśród osób, które chciałyby dowiedzieć się, co ostatnio wydarzyło się w ich mieście. Warto dodać, że są to strony regularnie aktualizowane, które każdego dnia udostępniają porcję nowych informacji.

Serwis internetowy dotyczący Białegostoku. Najpopularniejszym serwisem internetowym dotyczącym Białegostoku jest Kurier Poranny - Białystok. Cieszy się on sporą popularnością ze strony mieszkańców miasta, którzy każdego dnia mogą za jego pośrednictwem zapoznać się z wiadomościami ze wspomnianego regionu. Kurier udostępnia także informacje ogólnopolskie.

Kurier Poranny Białystok - jakie informacje można znaleźć? Na stronie internetowej Kuriera Porannego Białystok można znaleźć między innymi informacje dotyczące aktualnych wiadomości polityczno-społecznych, wiadomości sportowych czy biznesu. Dużym zainteresowaniem cieszy się również dział ogłoszeń. Można tu także znaleźć wiadomości odnośnie aktualnych imprez organizowanych w regionie.