kurier poranny białystok

jk

Wykopmy rasizm z Białegostoku!

Wykopmy rasizm z Białegostoku!

Po tej kampanii Białystok nie będzie już tym samym miastem: fala ignorowanych przez lata aktów rasizmu i ksenofobii trafiła na opór.

Podszywał się pod marszałka? Zarzuty dla posła Piontkowskiego

Zdaniem śledczych Dariusz Piontkowski, obecny parlamentarzysta PiS, a pięć lat temu marszałek województwa podlaskiego, miał podpisywać dokumenty jako marszałek już po swoim odwołaniu. Prokuratura zarzuca mu przywłaszczenie funkcji publicznej. Grozi za to do roku więzienia. Piontkowski odrzuca zarzuty, całą sprawę traktuje jako zemstę swojego następcy z Platformy Obywatelskiej. Już zrzekł się immunitetu.

Etap podlaski

WSAP, JM Rektor WSFiB, Wyższa Szkoła Ekonomii, Uniwersytet w Białymstoku, prezydent Miasta Białystok Patroni medialni: TVP Białystok, Kurier Poranny, Radio Akadera, portal internetowy BialystokOnline, portal internetowy mynight.pl Sponsorzy: Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Ekonomii

Jak nie rasiści, to adwokat. Oczy ONZ zwrócone na Białystok

Jak nie rasiści, to adwokat. Oczy ONZ zwrócone na Białystok

Skalimowski jest dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku. 8 czerwca na łamach "Kuriera Porannego" ukazał się wywiad z nim pt. "Bo tak naprawdę nie wiem, czy gorsza jest przynależność do skinheadów, czy do Platformy Obywatelskiej". Można w nim przeczytać m.in.: "

Lustracyjny przegląd prasy

podlegali lustracji. I poddali się jej. Teraz poddamy się kolejnej. Będą się musieli jej poddać także radcy prawni, których do tej pory ona nie dotyczyła. Zobaczymy, co z tego wyniknie - mówi Antoni Piceluk, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku. "Kurier Poranny", Białystok, 14 marca

Lustracyjny przegląd prasy: 16 marca

, dyrektor TVP Białystok: Jeśli ktoś nie współpracował ze służbami specjalnymi, to powinien jak najszybciej złożyć oświadczenie lustracyjne i mieć spokój. Z dziennikarzami, którzy nie złożą oświadczeń, postąpię zgodnie ze wskazaniami ustawy. Marek Zagórski, redaktor naczelny"Kuriera Porannego"