kobiety menopauza spektakl

Maria Kruczkowska

O czym kobiety nie mówią

O czym kobiety nie mówią

Są lekarze, którzy uważają, że wraz z ostatnią miesiączką kobieta powinna przestać farbować włosy i nakładać szminkę. Nie dajmy się!

"Encyklopedia Gender" - Diderota dżenderyzmu [RECENZJA]

Miał być słownik krytyki feministycznej. Dostaliśmy granat intelektualny, który grupa badaczek literatury wrzuca w polski grajdołek.

Jak złapać faceta na teatr

Statystyczny polski mężczyzna w średnim wieku miał wszelkie powody, by przez ostatnie kilka lat omijać teatr szerokim łukiem. Czy jest w Polsce pomysł na teatr, do którego mężczyźni będą walić drzwiami i oknami?

Klimakterium. Manifest 8 mln Polek!

Klimakterium. Manifest 8 mln Polek!

, niż myśli - żali się. - Ta stara baba w lustrze to naprawdę ja? - pyta przerażona. Podobnie żali się osiem milionów Polek. Tyle bowiem obecnie przeżywa klimakterium. Mamy ich nie uprzedziły, co je czeka, bo same się wstydziły. Pokutuje przekonanie, że kobieta powinna zmagać się z menopauzą dyskretnie

Popatrz, jakie piękne życie

zachowuję się jak czterdziestolatek. Jan Tereszczenko, 79 lat Moja dziewczyna Chinka ma 54 lata, mieszka w Singapurze. Ma świetne ciało. Poznaliśmy się, biegając w parku. Hi! Hi! I poleciało.Problemem większości kobiet nie jest menopauza, tylko to, że nie ćwiczą. Kiedy człowiek jest nieprzygotowany