kobiety menopauza spektakl

Maria Kruczkowska

O czym kobiety nie mówią

O czym kobiety nie mówią

Są lekarze, którzy uważają, że wraz z ostatnią miesiączką kobieta powinna przestać farbować włosy i nakładać szminkę. Nie dajmy się!

"Encyklopedia Gender" - Diderota dżenderyzmu [RECENZJA]

Miał być słownik krytyki feministycznej. Dostaliśmy granat intelektualny, który grupa badaczek literatury wrzuca w polski grajdołek.

Klimakterium. Manifest 8 mln Polek!

Mężczyzna musi się nachlać i zapłacić barmanowi, by go wysłuchał. Oni muszą płacić za miłość, my nie musimy się już bać niechcianej ciąży. My możemy się farbować, a jak oni się farbują, to widać.

Jak złapać faceta na teatr

" (Teatr Rampa w Warszawie), komiczne wyznania czterech kobiet u progu menopauzy oraz ostre monodramy: "Shirley Valentine" Krystyny Jandy, "Goła baba" Joanny Szczepkowskiej i "Zgaga" Doroty Stalińskiej. Katarzyna Żak odpowiadała na dylematy dojrzałych mężatek w one

Popatrz, jakie piękne życie

zachowuję się jak czterdziestolatek. Jan Tereszczenko, 79 lat Moja dziewczyna Chinka ma 54 lata, mieszka w Singapurze. Ma świetne ciało. Poznaliśmy się, biegając w parku. Hi! Hi! I poleciało.Problemem większości kobiet nie jest menopauza, tylko to, że nie ćwiczą. Kiedy człowiek jest nieprzygotowany