biuro obsługi klienta heyah

Przemysław Poznański

Heyah rusza z ofertą dla obcokrajowców

Heyah rusza z ofertą dla obcokrajowców

"Razom" - pod takim hasłem sieć Heyah należąca do PTC oferuje swoje usługi Ukraińcom przyjeżdżającym do Polski, i daje im najtańsze rozmowy z domem

Play obniża ceny połączeń do Wietnamu i Chin

Obcokrajowcy pracujący w Polsce znaleźli się ponownie na celowniku operatorów komórkowych. To kolejna odsłona w walce o udziały na zapełniającym się rynku.

Głosy w mojej głowie

Mówią do mnie maszyny. Przemawia telefon, nawigacja, bankomat. Kto kryje się za kojącym tonem automatycznej infolinii, czyim głosem przemawia zegarynka, kto rzeczowo uprzedza mnie o kolejnej stacji metra? I czy te maszyny tylko gadają? Czy potrafią także słuchać?

Eurotaryfa nie cieszy przez euro

cena dotychczas nie była regulowana. Od dzisiaj jego maksymalny koszt to 0,11 euro, czyli 0,58 zł. ROAMINGOWY MINIPRZEWODNIK WŁĄCZ ROAMING. Jeśli używasz telefonu na kartę, roaming masz od początku włączony, jeśli podpisałeś umowę - nie. Musisz to załatwić w telefonicznym biurze obsługi klienta

Piraci cyberprzestrzeni

razem, kamraci, jo ho!) Ściągnąłem w cztery dni pierwszą piosenkę z internetu. Teraz ciągnę pierwszy film - "Piratów" Romana Polańskiego. Kiedy spocznie na twardym dysku, będę mógł ściągnąć napisy do niego ze strony www.napisy.org. Wokół p2p istnieje bowiem cała "obsługa serwisowa"