bank millennium logowanie

Michał A. Zieliński

Bank w komórce. Wygodny czy frustrujący? Ranking aplikacji bankowych

Bank w komórce. Wygodny czy frustrujący? Ranking aplikacji bankowych

Zaledwie 10 na 39 przebadanych banków ma prawdziwą aplikację mobilną na smartfony. Bank w komórce to jeszcze rzadkość, a te, które tam są, oferują bardzo różny standard. W rankingu użyteczności takich aplikacji zwycięzca zdeklasował konkurencję.

mBank odpowiada na reklamację okradzionego klienta. "Oddamy tylko..."

Dlaczego mBank nie zauważył, że kradną pieniądze jego klientom? Czy uważne czytanie SMS-ów wystarczy, by nie zostać okradzionym? - ciąg dalszy strasznych opowieści o internetowych złodziejach bankowych. I odpowiedź banku na reklamację jednego z klientów: "Oddamy tylko część utraconych pieniędzy"

Najbardziej gorący bankowy debiut. Startuje Alior Sync

Już w czwartek najbardziej gorący debiut bankowy tego roku. Rusza Alior Sync, nowy bank internetowy, który jako pierwszy w Polsce ma połączyć bankowanie z zakupami w internecie i rozrywką. Zainwestowane w projekt 50 mln zł mają się Aliorowi zwrócić w dwa lata

Pekao zmienia system bankowości internetowej! "Gazeta" testowała nowy

. Obecnie z bankowości internetowej korzysta nieco mniej niż połowa klientów Pekao, zlecają oni 300 tys. operacji dziennie. Dziennikarz "Gazety" jako pierwsza osoba spoza banku testował nowy system Pekao. Od dotychczasowego różni się przede wszystkim wyglądem. Logowanie odbywa się w taki sam

BZ WBK i Kredyt Bank się łączą. Będą trzecim bankiem w Polsce

BZ WBK i Kredyt Bank się łączą. Będą trzecim bankiem w Polsce

klientów obu banków? Oczywiście wszystkie umowy o konta, karty i kredyty pozostają w mocy i będą respektowane przez połączony bank. Nawet jeśli pojawią się zmiany w sposobie logowania lub wyglądzie systemów transakcyjnych w internecie, to będą wprowadzane stopniowo i bez rewolucji, by nie zrazić klientów

    Bank Millennium - logowani

Bank Millennium - logowanie

Bankowość internetowa w Polsce. W naszym kraju coraz popularniejsza staje się bankowość internetowa. Polacy szybko przekonali się do tego, że wirtualne transakcje są znakomitym rozwiązaniem. Współczesna technologia sprawia, że można naprawdę szybko wykonać przelew lub przeprowadzić inną transakcję o charakterze bankowym - wystarczy tylko zalogować się na konto swojego banku.

Jak szybko sprawdzić stan swojego konta bankowego? Jeśli ktoś chce mieć szybki dostęp do pieniędzy na swoim koncie, powinien skorzystać z wirtualnej bankowości. Coraz więcej banków udostępnia swoim użytkownikom taką usługę, dzięki której w domowym zaciszu można sprawdzić aktualny stan swojego konta.

Bank Millennium - logowanie. Bank Millenium udostępnia swoim klientom możliwość skorzystania z bankowości internetowej poprzez zalogowanie się na swoje konto. Proces logowania przebiega błyskawicznie i nie jest kłopotliwy. Na początku należy podać swój MilleKod, który otrzymaliśmy z banku. Aby zachować zasady bezpieczeństwa, nie należy podawać całego numeru telefonu oraz więcej niż dwóch znaków swojego numeru PESEL bądź innego identyfikatora.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE