a1 tuszyn pyrzowice odcinek g

PAP

GDDKiA: jedenaście ofert na odcinek autostrady A1 Woźniki-Pyrzowice

GDDKiA: jedenaście ofert na odcinek autostrady A1 Woźniki-Pyrzowice

Jedenaście ofert wpłynęło w przetargu GDDKiA na budowę 15-kilometrowego odcinka autostrady A1 między Woźnikami, a Pyrzowicami w woj. śląskim. Najtańszą z nich złożyło konsorcjum spółek z grupy Strabag - opiewa na 609,5 mln zł brutto.

GDDKiA: 12 ofert na odcinek autostrady A1 Zawodzie-Woźniki

12 ofert wpłynęło w przetargu GDDKiA na budowę niespełna 17-kilometrowego odcinka autostrady A1 między węzłami Zawodzie i Woźniki w woj. śląskim. Najtańszą propozycję złożyła firma Intercor z Zawiercia - opiewa ona na 532,8 mln zł brutto.

GDDKiA: oferty w przetargach na A1 Rząsawa-Pyrzowice jeszcze w 2014 r.

Jeszcze przed końcem roku GDDKiA planuje otworzyć oferty w przetargach na budowę autostrady A1 z Rząsawy do Pyrzowic. Chodzi o 56,9 km trasy między Częstochową (wraz z obwodnicą tego miasta), a Pyrzowicami, skąd A1 można już teraz dojechać do czeskiej granicy.

Kiedy dojedziemy A1 znad morza na południe Polski? [RAPORT]

Kiedy dojedziemy A1 znad morza na południe Polski? [RAPORT]

łódzkiego oddziału GDDKiA. Dodatkowo odcinek Stryków - Tuszyn pozwoli połączyć A1 z liczącym około 200 km fragmentem trasy S8 i dojechać nim szybciej i wygodniej do Wrocławia. Dwóch wykonawców wybranych Dobre wiadomości płyną także z katowickiego oddziału GDDKiA. Jest on odpowiedzialny za realizację odcinka

Kolejne kilometry autostrady A1

Kolejne kilometry autostrady A1

liczy sobie niecałe 15,2 km i rozciąga się między węzłem Woźniki (bez węzła) a węzłem Pyrzowice (bez węzła). Najkrótszy jest odcinek G (4,7 km) obejmujący budowę autostrady A1 o węzła Blachownia (bez węzła) do węzła Zawodzie (z węzłem). Październikowe rozstrzygnięcia dla odcinków H i I zakończyły